Sıkça Sorulan Sorular: Sipariş

Öncelikle üye olurken dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir.

Siparişinizi tamamladığınızda, size onay e-postası gönderilir. E-posta almazsanız müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin. Bazı mailler uzantılarından kaynaklıolarak “Junk” veya “Önemsiz” kutusuna düşebilir. Lütfen tüm posta kutularınızın kontrolünü sağladığınızdan emin olun.

Evet, siparişinizin güncel durumunu görebilirsiniz. Bunun için hesabınızda “Siparişlerim” bölümüne gidin. Siparişiniz kargoya verildiğinde MNG KARGO firmasıtarafından vermiş olduğunuztelefon numarasına takip kodunuz mesaj olarak gönderilir. Kargo firmasının resmî web sitelerinden gönderi takibinizide yapabilirsiniz.Kayıtlı değilseniz, onay e-postasındaki "sipariş numaranızı”“siparis@ecelara.com”e-posta atarak öğrenebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde hızlıca dönüş alırsınız.

Evet. Siparişinizin ödemesini tamamlamadığınız müddetçe istediğiniz ürünleri alışveriş sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ödemesini yaptığınız ürünler eğer 'Kargoya Verilmediyse' müşteri hizmetlerimizi arayarak iletişime geçip, siparinizi iptal edebilirsiniz.

Evet. Sipariş durumunuz “kargoya verildi”statüsüne geçmemiş ise “siparis@ecelara.com”e-posta adresine mailatabilir veya “Müşteri Hizmetleri” numaramızdan bize ulaşıp siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişiniz eğer kargoya verildiyse iade talebinde bulunmak için tıklayınız.

Siparişiniz için düzenlenmiş olan e-faturanıza, size gönderdiğimiz e-fatura bilgilendirme e-postası üzerinden ya da sitemiz üzerinden Hesabım > Siparişlerim kısmından ulaşarak bilgisayarınıza indirebilir veyayazdırabilirsiniz.Ayrıca e-fatura mükellefi olan kurumlar fatura adresinde mutlaka *e-fatura mükellefiyim* butonunu işaretleyerek kurum bilgilerini kayıt etmelidir.

Siparişinizin, kampanya, indirim ya da resmi tatil dönemlerine denk gelmesi teslimatınızın gecikmesinesebebiyet verebilir.Belirtilennedenlerharicinde,mücbir sebepler veyakontrolümüz dışında gelişen,kargo firmasından kaynaklanandurumlar ortaya çıkması ile teslimat gecikmesi yaşanabilmektedir.