• Hayata Nişantaşı, İstanbul’da gözlerimi açtım. Şu an eğitim hayatım Nişantaşı’nda devam ediyor. Nişantaşı’nın canlı, eğlenceli ve aktif sokakları, mağazaları, zarif vitrinleri ve insanları beni EceLara markası ile genç giyim modasına aynı enerjiyle girmem için ilham kaynağı oldu diyebilirim.
  Bu yolda ilerlerken Ege Bölgesi’nde yaşadığım yılların da üzerimdeki katkısı büyük. Doğayla bütünleşebilmek, hayvanlarla iç içe olmak, koşulsuz sevgi benim karakterime ve moda anlayışıma şekil verdi diyebilirim.
  Ailemin de bu sektörde tecrübeli olması nedeniyle tasarım ve üretim alanında bünyemizde yaşadığım tecrübeler beni moda konusunda bir hayli besledi. Böylelikle ruhumu yansıtabileceğim, yaşıtlarımla enerjimi ve rahatlığımı paylaşabileceğim EceLara markasını, konusunda uzman bir ekiple kurdum.
  Doğayı ve çevreyi daha az kirleten materyallerden yapılmış doğal, rahat, şık ve stil sahibi bir koleksiyondan oluşuyor EceLara. Doğa dostu ürünlerimiz umuyorum ki uzun yıllar kullanılsın, geri dönüşümle kendimizi, sevdiklerimizi ve doğayı gülümsetelim.

 • Vizyon

  İnsanların mutlulukla giyecekleri kıyafetleri kaliteli malzemelerle hazırlamayı sürdüreceğiz. Estetiği ürünlerimizde yaşatacak ve internetle ulaşılabilirliği koruyacağız. Önümüzdeki süreçte Türkiye’nin önde gelen genç giyim markalarından birisi olacağız.

 • Misyon

  Sosyal yardım politikamız ve ekoloji politikamız çerçevesinde sorumluluklarımızın bilincinde olacağız. Kalite ve estetiği gençlerle buluşturacağız.

 • Değerler

  Erdemli Olmak
  Çevreci Olmak
  Birlik Olmak
  Uzman Olmak
  Estetik Anlayışa Sahip Olmak