Sıkça Sorulan Sorular: Teslimat

Siparişleriniz MNG Kargo firması aracılığıyla teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verilişi itibarıyla ortalama 1-3 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dâhil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Siparişlerinizi 'Hesabım' menüsüne tıklayarak 'Siparişlerim' bölümünden takip edebilirsiniz.

150₺ ve altındaki tüm siparişlerde kargo ücreti 15₺’dir. 150₺ ve üzerindeki tüm alışverişlerde ise kargo ücretsizdir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde MNG kargo tarafından belirtmiş olduğunuz telefon numarasına takip kodu sms olarak gönderilir. Kargo firmasının resmi web sitelerinden gönderi takibinizi de yapabilirsiniz. Takip kodu ulaşmadıysa eğer onay e-postasındaki "sipariş numaranızı" “destek@ecelara.com” adresine e-posta atarak öğrenebilirsiniz.

Siparişiniz belirttiğinizev, iş vb. adreslerinize gönderilmektedir. Ayrıca MNGkargo firmasının tercih ettiğiniz şubesinden siparişinizi teslimalabilirsiniz.

Siparişleriniz bizlere ulaştıktan itibaren en geç 1-2 gün içerisinde MNG Kargoya teslim edilmektedir.Kargo firmasının kargoyu sizlere teslim etme süresi ise 1-3iş günü içinde değişmektedir.

Siparişinizi, web sitemiz aracılığı ile vererek yanlış ürün teslim aldıysanız e-arşiv faturanızın ön yüzüne yanlış ürün teslim aldığınıza dair notunuzu ve sipariş numaranızı yazarak, MNG Kargo ile göndermenizi rica ederiz. Ürünün yenisini talep etmek ve iade yapmamak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Aldığınız üründe bir kusur var ise destek@ecelara.com veya “Müşteri Hizmetlerimiz” ile iletişime geçip, hızlıca dönüş alabilirsiniz. Size daha iyi ve hızlı yardımcı olabilmemiz adına atmış olduğunuz e-postada ürünün kusurlu veya hasar görmüş kısmının fotoğrafını eklemenizi ve açıklamasını yapmanızı rica ederiz.