Sıkça Sorulan Sorular: ÜYELİK

ecelara.com‘unana sayfasındaki Hesabım kısmından“ÜYE OL”butonuna tıklayarak, üyelik formunu doldurup ÜCRETSİZ olarak hemen üye olabilir ve fırsatlardan haberdar olmaya başlayabilirsiniz. Üye olmak için tıklayınız. Üyelik işleminizi gerçekleştirdikten hemen sonra kampanyalar, indirimler, fırsatlar ile ilgili haberlerden öncelikli olarak siz haberdarolursunuz. Hesabım > Kişisel Bilgilerim başlığı altından kişisel bilgilerinizi yönetebilir, sizi daha yakından tanıyabilmemiz ve size özel fırsatlaroluşturabilmemiziçin bizimlebilgilerinizipaylaşabilirsiniz.

ecelara.com‘a üye olmadan da ziyaretçi kimliği ile alışveriş yapabilirsiniz.Sepete eklediğiniz ürünü ödeme aşamasına geçmeden “üye olmadan devam et” butonuna tıklayarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.Sipariş takibinizisistem üzerindenyapabilmenizve siparişiniz ile ilgilidetaylı bilgiye hızla ulaşmanız için üyelik işlemini gerçekleştirerekalışveriş yapmanızıtavsiye ediyoruz.

SMS ve E-posta iletişim izinlerini onaylamanız akabinde en güncel EceLara kampanyalarını ilk duyanlardan biri olma fırsatına ve size özel indirimlerden yararlanma ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Tüm bu bilgilendirmeler için Hesabım kısmından Üyelik Bilgileri butonuna tıklayarak SMS ve e-posta iletişimine izin veriyorum kutucuğunu işaretlemeniz yeterlidir.

Kişisel verilerinizin korunması konusundaki hassasiyetinizi paylaşıyoruz ve bu kapsamda verilerinizi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununda öngörülen usul ve esaslar ile hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun olarak saklıyoruz. Gizlilik politikamıza linkten ulaşabilirsiniz. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında Aydınlatma Metnimize bu linkten ulaşabilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız, üye girişi bölümünde bulunan ‘ŞİFREMİ UNUTTUM’ linkine tıklayıp, gelen sayfadaki alana üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Şifrenizi değiştirebilmeniz için e-mail adresinize bir link gönderilecektir. Linke tıklayarak yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz. Güvenliğiniz açısından bu link 30 dakika süreyle aktif olacaktır. 30 dakika içinde şifre belirleme işlemini yapamadıysanız tekrar ‘ŞİFREMİ UNUTTUM’ linkine tıklamanız gerekmektedir. Şifremi unuttum sayfasına gitmek için tıklayınız.